O MNIE

Mam na imię Katarzyna.

Skończyłam z sukcesem szkołę artystyczną i posiadam wykształcenie plastyczne.

Fascynują mnie różne formy wyrazu takie jak malarstwo, introligatorstwo, decupage, florystyka, lalkarstwo czy rzeźba.

Mam wiele pomysłów i we wszystkich formach chciałoby się sprawdzić swoje umiejętności ale niestety ilość posiadanego przeze mnie czasu jest ograniczona.

Tworzyć można dosłownie ze wszystkiego. We wszystkich tworzywach potrafię zobaczyć przyszłe swoje prace artystyczne. Nawet w zwykłych materiałach, które wydawałoby się, że nie nadają się do tego celu. Jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia, wena twórcza i wolny czas.

Wszystkie zamieszczone na stronie prace wykonane są przeze mnie osobiście i są pojedynczymi egzemplarzami. Każdy wykonany ręcznie z użyciem ręcznych maszyn (dłuta, pilniki, wyrzynarki, maszyny do szycia itp.). W niektórych przypadkach mogą powstawać kolejne – podobne, ale nigdy nie są one identyczne.

Strona, którą oglądasz powstała w celu zweryfikowania czy wykonane przeze mnie prace znajdą uznanie szerszej rzeszy odbiorców. Za pomocą tej strony można zapoznać się z moimi pracami, zadać pytanie dotyczące prac poprzez e-mail: art@kasinydomek.pl oraz w przypadku zainteresowania, którąś z nich, zakupić ją zamawiając poprzez FORMULARZ ZAMÓWIENIA.

Serdecznie wszystkich pozdrawiam i życzę miłych wrażeń.