REALIZACJA I DOSTAWA

 

realizacja i dostawa

 

Prace “dostępne od ręki” wysyłane są najpóźniej następnego dnia, po opłaceniu zamówienia.

Czas realizacji prac na zamówienie – od złożenia zamówienia, czyli otrzymania e-maila zwrotnego potwierdzającego przyjęcie zamówienia do momentu wysyłki, ze względu na to, że prace wykonywane są na zamówienie wynosi średnio  48 godzin.

W szczególnych przypadkach – przy indywidualnych/spersonalizowanych zamówieniach, gdy np. zmieniona ma być wielkość lub wykonanie nieposiadanej w ofercie pozycji cena, czas realizacji i koszt wysyłki ustalane są indywidualnie. Średni czas realizacji zamówienia nieobjętego ofertą wynosi średnio 7 do 14 dni. 

Wysyłki realizowane są:

  • za pośrednictwem Poczty Polskiej: jako paczka w części za pobraniem (50% przedpłata + 50% pobranie i koszt przesyłki płatne przy odbiorze – zamówienie standardowe lub w przypadku zamówienia specjalnego – 100% przedpłata + koszt przesyłki płatny przy odbiorze) a ich koszt uzależniony jest od wagi i wielkości (czyli grupy, do której zostały zaliczone) oraz od opcji dostawy (przesyłka ekonomiczna / priorytetowa);                                                                                                                                                                                                                                                                             
  • lub paczkomatów InPost po całkowitej przedpłacie (100% za całe zamówienie i dostawę – niezależnie czy jest to zamówienie standardowe czy specjalne).  

Płatności należy dokonać na nr konta, który otrzymacie Państwo w e-mailu zwrotnym z potwierdzeniem przyjęcia zamówienia do realizacji.

Informacje na temat kosztów wysyłki znajdują się w zakładce KOSZT WYSYŁKI.

 

Aby złożyć zmówienie wystarczy wypełnić poniższy formularz.

FORMULARZ ZAMÓWIENIA

 

 

Jeśli pragniesz mieć coś specjalnego na indywidualne zamówienie wypełnij formularz znajdujący się poniżej.

ZŁÓŻ SPECJALNE ZAMÓWIENIE