REALIZACJA I DOSTAWA

realizacja i dostawa

Czas realizacji od złożenia zamówienia (czyli otrzymania e-maila zwrotnego potwierdzającego przyjęcie zamówienia) do momentu wysyłki, ze względu na to, że prace wykonywane są na zamówienie wynosi średnio  48 godzin.

Wysyłki realizowane są za pośrednictwem Poczty Polskiej jako paczka za pobraniem a ich koszt uzależniony jest od wielkości (czyli grupy, do której zostały zaliczone) oraz od opcji dostawy (przesyłka ekonomiczna / priorytetowa) lub paczkomatów InPost po przedpłacie na nr konta, który otrzymacie Państwo w e-mailu zwrotnym z potwierdzeniem przyjęcia zamówienia do realizacji. Informacje na temat kosztów wysyłki znajdują się w zakładce KOSZT WYSYŁKI.

W szczególnych przypadkach – przy indywidualnych zamówieniach, gdy np. zmieniona ma być wielkość lub wykonanie nieposiadanej w ofercie pozycji cena, czas do realizacji i koszt wysyłki ustalane są indywidualnie.

Aby złożyć zmówienie wystarczy wypełnić poniższy formularz.


ekonomiczna (pobranie przy odbiorze)priorytetowa (pobranie przy odbiorze)

paczkomat InPost (przedpłata na konto - za całe zamówienie)

Tu znajdziesz swój paczkomat: https://inpost.pl/znajdz-paczkomat.Korzystając z formularza zgadzam się na przechowywanie i przetwarzanie moich danych przez tę witrynę.
Musisz wyrazić zgodę na powyższe zapisy, aby móc wysłać formularz.